Nová relácia Chaty snov v Česku je tu! A my sme mali tú česť byť jej súčasťou

23. 3. 2023

České chaty snů

Snom väčšiny Čechov je mať chalupu niekde pri lese alebo na okraji väčšieho mesta so záhradou a bazénom, kde môžete stráviť celé leto. Zrekonštruovať chatu tak, aby vám nepadala na hlavu a stala sa príjemným miestom pre celú rodinu, však môže byť náročné.

Preto sa televízia Prima a Media One rozhodli pripraviť nový projekt – doku-reality šou České chaty snov zameranú na premenu chát a chalúp. A my sme sa stali jej súčasťou! Pestrou škálou produktov sme pomohli ukázať, ako sa dá vybočiť zo stereotypu a dať chatám a chalupám nový dizajn.

V seriáli sa nádherne kombinujú úžasné chaty a chalupy s jedinečnými zábermi nádherných miest ukrytých v srdci českej krajiny.

Kedy a kde sa bude relácia vysielať ?

České chaty snů

Reláciu Rozhovory českých snov môžete sledovať už tento piatok 24. marca 2023 na TV prima o 22:00. Celý seriál vám prinesie 8 epizód pôsobivých premien, ktoré sa budú vysielať každý piatok 31. marca, 7. apríla, 14. apríla, 21. apríla, 28. apríla, 5. 12. mája 2023 v rovnakom čase.

Moderátormi relácie bude trojica skúsených architektov Sebastian, Petr a Martin so sarkastickým zmyslom pre humor, ktorí vám ukážu, ako postupovať pri rekonštrukcii a pomôžu vám získať jedinečnú inšpiráciu, aby sa váš domov stal útulným miestom na oddych.

DITON nebude chýbať v žiadnej epizóde

Naša široká ponuka produktov vás bude sprevádzať počas všetkých 8 epizód. V každej epizóde uvidíte rôzne výrobky a ich všestranné využitie, ktoré vám pomôžu vylepšiť váš druhý domov. Získate množstvo nápadov na vylepšenia exteriéru, ktoré urobia radosť nielen vám, ale aj vašej rodine a priateľom.

TIP: Zmeškali ste hlavné piatkové vysielanie? Pozrite si reprízu v nedeľu o 9:55 na Prima alebo online na Prima+.

Sledujte aj Instagram @ceskechatysnu a webovú stránku https://www.ceskechatysnu.cz/.

Tu si môžete pozrieť upútavku na reláciu Domy českých snov: