3D vizualizér

3D Vizualizér

3D vizualizér s výpočtovým nástrojom umožňuje modelovať 3D prvky stavebného diela s možnosťou okamžitej vizualizácie na pozadí fotografie vašej reálnej stavby.

  • Detailné 3D modelovanieJednoduché a intuitívne nástroje
  • Jednoduché premietnutie projektu do fotografie realizácie
  • Časovo nenáročné
  • Automatizované generovanie výkresov a technickej dokumentácie
  • Informácie o materiáloch, nákladoch a časovom pláne – súpis materiálov (konkrétny počet) s cenovou kalkuláciou v súbore pdf
  • Jednoduchá úprava projektu

3D Vizualizér

Návod ako na to

Často kladené otázky (FAQ)

Čím začať?

Najlepší spôsob, ako začať, je pozrieť si naše 5-minútové inštruktážne video. Toto krátke video vás prevedie všetkými nástrojmi a funkciami DITON 3D vizualizéra . Ukáže vám, ako ľahko vytvoriť vlastný projekt, nastaviť požadované prvky a integrovať ich do fotografií vašej záhrady. Po zhliadnutí videa budete pripravení okamžite začať tvoriť a naplno využívať celý potenciál nášho Vizualizéra.

Môžem vytvárať projekty v mobilnom zariadení?

V súčasnosti nie je možné vytvárať projekty v mobilnom telefóne. Odporúčame používať DITON 3D Visualizer na stolnom počítači, notebooku alebo tablete, aby ste získali plnú funkčnosť a najlepší užívateľský zážitok.

Je DITON 3D Vizualizér zdarma?

Áno, 3D vizualizér DITON je úplne zadarmo. Môžete vytvoriť neobmedzené množstvo vizualizácií a výpočtov bez akýchkoľvek poplatkov.

Čo ak chcem viac produktov, ako je plot, dlažba alebo palisády? Musím všetko navrhnúť v novom projekte?

Áno. Ak chcete začleniť ďalšie produkty, musíte vždy stiahnuť predchádzajúcu vizualizáciu ako obrázok, ktorý potom môžete použiť na vizualizáciu ďalšieho prvku. Rovnakým spôsobom musíte postupne ukladať exporty PDF s výpočtom materiálu.

Ako vložím svoj projekt do fotografie?

Najprv vytvorte konfiguráciu pre požadovaný produkt. Následne kliknite na tlačidlo a nahrajte vlastnú fotografiu do 3D vizualizéra. Potom umiestnite model do fotografie. Takto si môžete predstaviť, ako bude váš projekt vyzerať v reálnom prostredí.

Musím vedieť presné rozmery záhradnej plochy?Click to apply

Ak chcete presne vypočítať spotrebu materiálu pre následnú objednávku, je dôležité poznať presné rozmery. Ak však potrebujete len vizuálne skontrolovať, ako bude výrobok vyzerať vo vašej záhrade, presné rozmery nie sú potrebné.

Ako zmeniť farbu a typ produktu v rozpracovanom projekte?

V rozdelenom projekte môžete jednoducho zmeniť farbu alebo typ výrobku. Jednoducho vyberte požadovaný výrobok a z ponuky vyberte novú farbu alebo tvar. Takto môžete upraviť svoj projekt podľa vlastných predstáv bez toho, aby ste museli začať nový projekt.

Dá sa už v nahranom projekte meniť farba a typ produktu vo fotografii?

Áno, v už nahranom projekte do fotografie môžete meniť farbu a typ produktu. Jednoducho vyberte produkt, ktorý chcete upraviť, a v ponuke zvoľte novú farbu alebo typ. Týmto spôsobom môžete jednoducho upravovať svoj návrh aj po jeho nahratí do fotografie.

Môžem si vytvoriť plot okolo celej záhrady, alebo musím nahrávať každú stranu zvlášť?

V 3D Vizualizéri je možné vytvoriť jednoduché ploty iba v tvare „I“. Pre zložitejšie projekty, ktoré zahŕňajú plot okolo celej záhrady, môžete využiť našu službu spracovania kladecích a grafických návrhov na kľúč, ktorá je zdarma. Ak vám stačí iba kalkulácia potrebného materiálu bez plánu pokládky, môžete využiť našu produktovú kalkulačku.

Kam zaslať alebo zájsť s kalkuláciou, aby som si mohol rovno produkty objednať a začať svoj projekt?

Dopyt na produkty môžete zaslať do najbližších stavebnín, ktoré nájdete tu. Prípadne môžete kontaktovať našu podporu na adrese podpora@diton.cz, kde vám poskytnú všetky potrebné informácie alebo vás spoja s obchodným oddelením, ktoré s vami vyrieši objednávku.

Můžu se k projektu vracet?

Áno, k projektu sa môžete kedykoľvek vrátiť. Stačí sa jednoducho zaregistrovať do aplikácie a uložiť nakonfigurovaný projekt v pravom hornom rohu. Po prihlásení potom svoj rozpracovaný projekt vždy nájdete na úvodnej strane aplikácie.

Môžem si nechať vygenerovať súhrnnú kalkuláciu všetkých prvkov (dlažba, plot, palisády)?

Momentálne je potrebné exportovať kalkulácie jednotlivých prvkov samostatne. Pracujeme však na vylepšení, ktoré umožní generovať súhrnnú kalkuláciu všetkých prvkov naraz pre vaše pohodlie.

Ako nastaviť dlažbu na mojej záhrade?

Pre nastavenie dlažby na vašej záhrade odporúčame pozrieť si naše inštruktážne video. Vo videu nájdete krok za krokom ukážku, ako nakonfigurovať a umiestniť dlažbu do vášho projektu. Video vám poskytne jasné a zrozumiteľné inštrukcie, ako efektívne pracovať s naším 3D Vizualizérom. Odkaz na konkrétnu časť videa, kde je ukážka konfigurácie dlažby, nájdete tu.

S kým sa môžem poradiť, keď neviem, ako ďalej?

Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete poradiť, môžete sa obrátiť na našu zákaznícku podporu. Kontaktujte nás na e-maile podpora@diton.cz alebo telefonicky na čísle +420 778 703 696. Radi vám poradíme, poskytneme potrebné informácie alebo vás spojíme s odborníkom, ktorý vám pomôže s vaším projektom.

Riešenie na mieru

Ak zákazníci nevyužijú náš nový vizualizér a 3D konfigurátor, napríklad z dôvodu určitej jedinečnosti projektu alebo zložitejších stavieb či konštrukčných riešení, radi im bezplatne pripravíme kladečský a grafický návrh na mieru.

Grafický návrh zdarma
Kladecí návrh zdarma