Podpora pre architektov a projektantov

Vážení zákazníci,

 

dovoľujeme si Vám predstaviť podklady na potreby projektovania vašich zákaziek, všetko prehľadne na jednom mieste. Nájdete tu ako 3D a 2D modely na stiahnutie, tak praktické údaje, ako napr. technické listy, vyhlásenie o vlastnostiach k jednotlivým výrobkom. Okrem iného si tu môžete vždy prezrieť aktuálny katalóg a cenník v elektronickej podobe, prípadne máte možnosť stiahnutia platného cenníka do excelu. Skrátka sme sa pre Vás snažili pripraviť podklady v takom formáte, aby pre Vás bola spolupráca s našou spoločnosťou čo najľahšia a pre Vami pripravované zákazky ste mali všetky základné informácie tzv. „po ruke“.

 

Pevne veríme, že tu dostupné informácie budú pre Vašu prácu prínosom a v prípade potreby ďalšej konzultácie, napr. už pripravovaného projektu, sa neváhajte obrátiť na našu obchodnú zástupkyňu, pani Simonu Růžičkovú, ktorá je Vašou podpornou osobou a je vždy k dispozícii, kontakty nájdete nižšie:

 

Bc. Simona Růžičková
e-mail: ruzickova@diton.cz
Tel: + 420 777 223 263

BIM riešenia

V spolupráci so spoločnosťou BIM Project s.r.o. si Vám dovoľujeme predstaviť naše výrobky v 3D svete.

 

Ak ste architekt, projektant alebo iný účastník stavebného procesu, iste viete, že BIM („Building Information Modeling“) nie je len 3D model objektu, ale dlhodobé plánovanie celého stavebného procesu, kde sú, okrem 3D modelov, obsiahnuté kompletné dáta a informácie, ktoré sa k objektu vzťahujú, napr. použité stavebné materiály, a i. a tieto údaje môžu byť priebežne aktualizované podľa potreby.

3D modely

BIM riešenie tak ponúka možnosť novodobého plánovania, ktoré so sebou prináša výrazné zjednodušenie a zrýchlenie ďalších nadväzujúcich procesov potrebných na začatie výstavby. BIM knižnice fungujú v prostredí online úložiska (tzv. cloud), ktoré zaisťuje aktuálnosť daných informácií, a zároveň synchronizuje tieto informácie s vašimi pluginmi, takže knižnica vo vašom projekčnom softvéri je vždy aktuálna a čerpá z najnovších dát.

 

Pokiaľ patríte medzi užívateľov softvérov Revit, Archicad alebo Allplan, môžete si tak bezplatne stiahnuť kompletné výrobné portfólio spoločnosti DITON s.r.o. TU.

Přehrát

Pozrite si video:
Práca s doplnkom pre Revit

2D modely

Pokiaľ patríte medzi užívateľov AUTOCADu, pripravili sme pre vás 2D modely našich dlažieb, ktoré vám uľahčia prácu počas navrhovania spevnených plôch vašich klientov.

2D modely pre AUTOCAD na stiahnutie


Stiahnuť modely