Záhradná architektúra DITON: dokonalá kombinácia estetiky a praktického využitia

27. 6. 2023

Máte pocit, že vašej záhrade niečo chýba? Praktické záhradné doplnky premenia váš exteriér na útulné miesto. Nie je nič príjemnejšie ako tráviť čas v krásnej záhrade, či už uprednostňujete moderný, minimalistický dizajn alebo romantickú atmosféru s bujnou vegetáciou. Záhradná architektúra DITON pre vás vytvorí jedinečný a osobitý priestor. Nechajte sa inšpirovať.

Objavte silu betónových doplnkov

Chcete premeniť svoju záhradu na úžasný raj? Betónové doplnky sú to, čo hľadáte! Prečo si vybrať betónové záhradné doplnky?

  1. Dlhá životnosť, ktorá prekoná všetky prekážky: Nezáleží na tom, či je vaša záhrada vystavená nepriaznivým poveternostným podmienkam, dažďu, snehu alebo ostrému slnku – betónové doplnky si s tým poradia. Tento materiál odolá všetkým nepriaznivým vplyvom prírody a vydrží dlhé roky.
  2. Menej práce, viac radosti: Vyžaduje vaša záhrada neustálu starostlivosť? S betónovými doplnkami sa nemusíte starať o náročnú údržbu. Zabudnite na brúsenie, natieranie a ďalšie zdĺhavé postupy. Jednoducho udržiavajte betónové plochy čisté a zbavte ich všetkých povrchových nečistôt.
  3. Príjemný dizajn, ktorý sa hodí do každej záhrady: Betónové doplnky ponúkajú moderný a vkusný vzhľad, ktorý oživí vašu záhradu. Stačí si vybrať farbu, ktorá bude ladiť s vaším exteriérom.
  4. Kreativita bez hraníc: Betónové príslušenstvo sa prispôsobí vašim predstavám. Získate tak možnosť vytvoriť chodníky, miesta na sedenie, steny, kvetinové záhony a mnoho ďalšieho presne tam, kde chcete.

Betónový záhradný nábytok DITON

Záhradná oáza s betónovými kvetináčmi a truhlíky

Betonový květináč

Venkovní květináčeMôžete si vybrať rôzne veľkosti a tvary betónových kvetináčov, ktoré dokonale zapadnú do vašej záhrady. Dôležitý je výber dizajnu. Obľúbené vonkajšie kvetináče sú VZOR NATUR PATINA alebo VZOR DUB, ktoré imitujú drevo. Ak chcete jednoduchý moderný dizajn, vyberte si vzor LEA alebo VINCI. Betónové truhlíky zasa ponúkajú jedinečnú povrchovú úpravu vymývaných povrchov.

 

 

 

Vyvýšené záhony pre dokonalú záhradu

vyvýšené záhony z betonu Vyvýšené betonové záhonyMáte v záhrade málo miesta? Alebo nemáte priaznivé pôdne podmienky na pestovanie rastlín? Vďaka vyvýšeným záhonom budú mať vaše kvety, zelenina alebo bylinky správny typ pôdy a budú lepšie prosperovať. Ochráni vaše rastliny pred burinou a inými škodcami. Navyše sa nebudete musieť toľko zohýbať.

 

 

 

 

Inovatívne nášľapy DITON

Betonové nášlapyBetonové nášlapyPrekonávajte náročný terén elegantne a bez komplikovaného pokládania dlažby a podkladových vrstiev s našimi nášľapmi. Nášľapy sú skvelou voľbou vďaka jednoduchej manipulácii, prirodzenému vzhľadu a schopnosti rýchlo sa usadiť v teréne. Vybrať si môžete z nášľapů s výrezom, kruhových nášľapov alebo nášľapov imitujúcich kameň. Každý detail betónových nášľapov je dômyselne spracovaný pre pohodlie pri chôdzi.

 

 

Betónové príslušenstvo zabezpečuje príjemný odpočinok

Zahradní nábytekZahradní betonový nábytekNaše výrobky sú ideálne pre tých, ktorí si chcú naozaj užiť relax v prírode. Príslušenstvo v sebe spája nielen atraktívny vzhľad s dlhotrvajúcou odolnosťou. Záhradné lavice, stoly a sedáky alebo moderné zostavy nábytku ponúkajú príjemné záhradné posedenie a sú skvelou voľbou napríklad pre verejné priestranstvá.

 

 

 

Vyberte si betónový záhradný nábytok DITON

  • Betónové kvetináče a truhlíky 
  • Vyvýšené záhony
  • Nášľapy
  • Lavice, stoly a sedáky
  • Moderné sestavy nábytku
  • Odpadkové koše