DITON predstavuje 5 najdôležitejších noviniek pre rok 2024

19. 2. 2024

V rámci svojho trvalého záväzku k inováciám a vývoju spoločnosť DITON s hrdosťou predstavuje svoje najnovšie betónové výrobky pre rok 2024. Tieto nové výrobky nielenže rozširujú už aj tak rozsiahle portfólio spoločnosti, ale zároveň prinášajú revolúciu v používaní betónu v modernej architektúre a záhradnom dizajne.

 

1. Plošné dlažby – Wave, Duna a Lugano

Naše portfólio rozširujeme aj o nové dlažby, ktoré ponúkajú jedinečnú kombináciu estetiky a funkčnosti. Veľký formát dlažby navyše minimalizuje počet škár.

Dlažba Wave skrášli vašu terasu a ušetrí vám prácu pri údržbe

Plošná dlažba WaveDlažba WAVE prichádza s jedinečným reliéfnym povrchom, ktorý vytvára dojem jemne zvlnenej plochy. Tento efekt nielen esteticky obohacuje vonkajšie plochy, ale aj zvýrazňuje kvalitu a štruktúru použitého kameniva. Vďaka hĺbkovej impregnácii DAP (DITON AQUASTOP PROTECT) je dlažba chránená pred znečistením a ľahko sa udržiava. Vďaka širokej škále farieb a rozmerov je Wave ideálnou voľbou pre terasy a ploché strechy.

 

 

 

 

DUNA nielen pre balkóny a lodžie

Venkovní dlažba DunaVonkajšia dlažba DUNA sa prezentuje nadčasovými farbami a jemne zvrásneným povrchom. Jej jedinečný štvorcový formát prináša estetickú hodnotu každému projektu. Odporúčame inštaláciu na terče pre balkóny, lodžie a ploché strechy, čo umožňuje vytvárať vizuálne zaujímavé vzory. Na tradičnú pokládku rozširujeme sortiment o formát 60/40 v hrúbke 4 cm.

 

 

 

 

Produktový rad LUGANO so širokým výberom farieb

Betonové dlaždice LuganoDlaždice LUGANO ponúkajú široký výber prírodných farieb a farebných mixov, ktoré umožňujú vytvárať atraktívne dláždené plochy. Vďaka dokonalému spracovaniu hrán a celkovému vzhľadu je Lugano skvelou voľbou aj pre náročných zákazníkov. V novej sezóne sa spektrum siedmich úspešných farieb rozširuje o nový odtieň Créme-Gris.

 

 

 

 

 

 

2. Palisády – ALTA a štvorcové

Nové betónové palisády od DITONu sú ideálnym riešením nielen pre záhradnú architektúru, ale aj pre projekty krajinnej architektúry. Palisády odolávajú všetkým poveternostným podmienkam a zároveň poskytujú prirodzený vzhľad.

Palisády ALTA hravo zvládnu aj náročný terén

Betonové palisády AltaObdĺžnikové palisády ALTA sú robustným riešením na vyrovnanie sa s výškovými rozdielmi terénu. Ich väčšie rozmery a robustná konštrukcia z nich robia ideálnu voľbu pre náročné terénne úpravy. Konštrukčnou inováciou je duté jadro palisády, ktoré znižuje hmotnosť palisády a znižuje fyzickú náročnosť inštalácie vysokých palisád. Novo zavádzame aj výrobu 120 cm vysokých palisád.

 

 

 

 

Štvorcové palisády v odľahčenej podobe

Betonové palisády Alta čtvercovéPalisády ponúkajú mnoho spôsobov využitia od vytvárania spevnených okrajov až po vytváranie vyvýšených záhonov a lemovanie terás. Palisády umožňujú spevniť nerovný terén a vytvoriť harmonické kompozície v záhradnej architektúre.

Produktový rad štvorcových odľahčených palisád v štyroch farbách je rozšírený o palisádu s výškou 100 cm. Duté jadro znižuje hmotnosť palisád a uľahčuje manipuláciu s nimi.

 

 

 

 

3. Schodiskové bloky Modern v imitácii dreva

Schodišťové bloky ModernTieto schodišťové bloky kombinujú odolnosť betónu s prirodzeným vzhľadom drevených dosiek. Sú ideálne na skrášlenie záhrad, chát a iných vonkajších priestorov, pričom vyžadujú minimálnu údržbu. Schodiskové bloky s jemnou štruktúrou dreveného povrchu dokonale ladia s dlažbou PRKNO MODERN v rovnakom dizajne, čím poskytujú širšie možnosti dizajnu a umožňujú sofistikované realizácie v jednotnom štýle.

 

 

 

 

4. Schodiskové dosky, podesty a ramená Modern

Schodišťové desky

Elegantné schodiskové dosky a podesty MODERN poskytujú ideálne riešenie pre stabilné schodisko. Ich prírodný vzhľad a ľahká betónová konštrukcia z nich robia dokonalý doplnok každého moderného dizajnu domu. Náš sortiment rozširujeme o podesty Modern s tryskaným pásom, ktorý zvyšuje bezpečnosť pohybu vo vlhkom prostredí.

 

 

 

 

5. Odvodňovacie mreže pre uličné vpuste

Kanalizační mříže

Tieto kanalizačné mreže vydržia dlho aj v náročných podmienkach. Sú odolné voči soliam, rozmrazovacím prostriedkom a dajú sa zabezpečiť proti krádeži. Sú ideálne pre uličné vpuste, poskytujú účinné a bezpečné riešenie na odvodnenie ciest a parkovacích plôch.

Práve sme predstavili päť nových výrobkov od spoločnosti DITON, ktoré však zďaleka nie sú jedinými prírastkami v našom sortimente. Tešíme sa na to, že si tieto nové výrobky budeme môcť pozrieť na vlastné oči. Veríme, že vám pomôžeme premeniť nápady na skutočnosť vďaka našim produktom, ktoré presahujú tradičné hranice betónu.

 

 

Všetky nové produkty na rok 2024 nájdete v našom katalógu tu.